Hakkımızda

Evdemo Kargo Lojistik Anonim Şirketi, 2019 yılında güncel kargo ağlarının sorunu olan büyük hacimli ürünlerin hızlı, hasarsız ve güvenilir teslimatı için Evdemo Mobilya Anonim Şirketi tarafından kurulmuştur.


Günümüzde dijital satış platformları pandeminin de etkisiyle önümüzdeki 50 yılın büyüme hedeflerine ulaşmıştır. Yaşanan büyüme neticesinde kargo, lojistik sektörü bu büyümeye hazırlıksız yakalanmış ve oluşan ihtiyacı karşılamada yetersiz kalmıştır. Evdemo ise şartların getirdiği zorunlulukla ve yıllardır sektörde olmanın vermiş olduğu tecrübeyle lojistik sektörüne giriş yapmıştır.


Kargo firmaları gün geçtikçe artan maliyetlerden ve düşen kar marjlarından dolayı büyük hacimli ürünleri taşımaktan uzaklaşarak küçük ürünlere yönelmektedir. Bu konu dijital satış platformlarını, uzaktan satış yapan üreticileri ve nihai alıcıları hizmet alamaz duruma getirmektedir. Geçen 3 Yıl neticesinde ağımızı sağlıklı seviyelere ulaştırarak tüm Türkiye’ye teslimat yapmaktayız. Hasarsız, hızlı ve güvenilir teslimat anlayışımız ile gün geçtikçe ağımızı geliştirmekte ve büyümekteyiz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, entegre çözümler üreterek sürdürülebilir lojistik hizmetler sunmaktadır.


Sürekli gelişen ve büyüyen sektörümüzde, teknolojik alt yapımızı da geliştirerek sektörün öncü firmalarından biri olmayı hedeflemekteyiz.


© 2022 Evdemo Lojistik - Tüm Hakları Saklıdır.